| aisha01eu a întrebat:

Credeti ca o fata mai nepopulara si cam tocilara poate fi vreodata cu "baiatul rau", popular si iubit de toate fetele? Sau asta se intampla numai in filme?

3 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Numai in filme, numai si numai in filme.doar daca aceea fata se poate schimba... din toate punctele de vedere

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Daca fata e destul de draguta si poate sa aiba si ea o absenta de dragul lui sau sa-i arate ca nu e chiar asa,, nepopulara '' sigur se va putea.

| sckorpion a răspuns:

Se intampla numai in filme. O fata inteligenta nu ar fi cu un " baiat rau "... am dreptate?
Acum probabil tine de anturaj.