| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a întrebat:

Credeti ca se califica toate echipele romanesti in primavara europeana. Cel mai bun raspuns primeste Funda :*

2 răspunsuri:
| BestOfTheBest a răspuns:

Credeam.dar nu mai cred. vaslui la ce echipe are in grupa ne putem lua adio. ce mai speram in steaua si rapid.dar vad ca steaua ma dezamageste. dupa 5-0 cu macabbi ce mai putem spera? si rapid.sa vedem ce face. deci daca o sa avem macar 1 echipa in primavara europeana ne putem mandrii

| domnulgoe a răspuns:

Ce concurs mai e si asta?,,primavara europeana"? daca e ceva de furat,de injurat sau alt domeniu in care romanul a facut caiera, sunt sigur ca avem podiumul asigurat la,, primavara euopeana".