| deea00roxx a întrebat:

Credeti ca skateboardul e potrivit pentru fete?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare dragut si "iesit din comun", dar e dragutbatting eyelashes
Mie mi-ar placea sa ma dau cu sk8-ul, numai ca nu ma descurc...
E marfa cand poti sa faci diverse trucuri, si sa adopti alt stil vestimentarsmug

6 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Buna. Pai, de ce nu ar fi? Nu e un sport doar pentru baieti. Daca iti place, go for it.
Multa bafta. Sa te distrezi.

| babyblue a răspuns:

Dar de ce nu? Mi mi se pare cool. Desi, recunosc ca nu practic acest sport si nici nu ma vad practicandu-llaughing.
Oricum, ar fi o provocare.

Succes.

| deea00roxx explică:

Multumesc pentru raspunsuri, eu am invatat cat de cat sa ma dau pe skateboardul unui prieten si as vrea sa am si eu unul de aceea am intrebat.

| Bloodlines a răspuns:

Da, de ce nu? Eu ma dau mereu cu skate-ul cand ies cu baietii de la bloc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este. Si eu am si imi place acest sport.

| Multumesc a răspuns:

Da, dc nu? Pana la urma trebuie sa demonstram ca suntem si noi bune la toate. si ca ne descurcam si noi la lucruri la care se spunea ca doar baietii dunt buni.tongue deci daca vrei sa te apuci succes!