| Chocolate a întrebat:

Credeti ca stiti sa iubiti? Credeti ca stiti ce este adevarata dragoste? Priviti acest video si verificati-va cu adevarat cunostiintele.

http://www.youtube.com/watch?v=MZHD7AkNBZA

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La ambele intrebari am sa raspund cu nu.Am incetat demult sa alerg dupa himere.De fapt nici nu stiu daca am luat startulthinking

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Vaiii cum e melodiaa =p~
Cred ca m-am indragostit laughing
Bestial video`uhappyPentru cei care se joaca cu " te iubesc-uri "happy. Invatati sa pretuiti astea 2 cuvinte.La un moment dat sunt esentiale happy. Think about it.

| mika a răspuns:

M-ai facut curioasahappy

| mika a răspuns:

Foarte tare melodia si f buna gandita intrebarea felicitari!

si sa iti raspund la intrebari :

da stiu sa iubesc, dar in felul meu,
sa iubesc cu adevarat ar fi prea stupid si prea copilaresc sa spun ca da. iubesc o anumita persoana si impreuna invatam ce este dragostea adevarata! ceau :* spune-ne si parerea ta!