| Static a întrebat:

Credeti in acel site cu Hot Line to Hell? big grin, eu nu stiu ce sa cred, ma rog, dar vi s-a intamplat ceva ciudat dupa ce ati scris acolo in casuta numele persoanei pe care vreti sa va razbunati? Adica acelei persoana? Acel site cu Hot Line to Hell este din anime-ul Hell Girl (Fata Iadului)? :p Cu amanuntewinking

2 răspunsuri:
| h3llG1rl1995 a răspuns:

E un site facut la vrajeala, in anime se spunea ca numai la ora 24:00 se putea deschide site-ul. dar acesta se deschide la orice ora.deci este non stop big grin are doar intrebari cum ar fi : " Pe cine vrei sa te razbuni" iti spune ca daca vrei sa te razbuni sa dezlegi fundita rosie (ca in anime) dar numai ca " Hell Girl" s-a modernizat si e suficient sa faci clik ok, atunci cand te intreaba daca vrei sa o desfaci.dupa.surpriza "PAGE HAS NO FOND ". deci asta este doar sa sperie lumea.deci e fictiv... PACE!

| thelasthero a răspuns:

Nu, dar de ce sa te razbuni pe cineva si mai ales pe un site.
.