| RockTheNation a întrebat:

CSI : New York, Miami sau Super Natural? De ce?

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Supernatural, pentru ca e serialul meu preferat.

| TheDifference a răspuns:

Miami.
Pentru ca nu le-am vazut pe celelalte laughing

| AleXisAleXis a răspuns:

CSI NY love struck Pentru ca pare totul real si te tine cu sufletul la gura, te face curios, te face sa vrei sa vezi inca 1 episod si inca 1. Si actorii sunt foarte buni, tehnologia este la mama ei acasa, este foarte frumos.

| beautifullie a răspuns:

Toate. Eu prefer Supernatural totusi. imi place ca are multe genuri in el.Ce-i drept e ca horror in principal

| adryan12233 a răspuns:

Ma CSI deoarece mi se pare mie mult mai interesant si te tine in suspans pana la urmatorul episod