| Marin_Andrei_1993 a întrebat:

Cu cat credeti ca o sa scada mediile de admitere la licee anul acesta? Dau funda

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imediat, sa iau in considerare mediile celor 3 copii pe care-i stiu din probabil alta parte a tarii fata de tine si o sa incerc de la ei sa deduc pentru tine.

| BlackRose03 a răspuns:

Cred ca 20-30 de sutimi.
Examenul de anul acesta la matematica a fost mai dificil fata de anii trecuti, sigur vor scadea mediile de admitere.
Dar nu mai mult de 50 de sutimi, MAXIM 50.Altfel la licee bune ar ajunge copii mai slabuti, 50 de sutimi fiind totusi o diferenta maricica.
Deci ma gandesc ca vor scadea cu vreo 20-30.
E doar o presupunere, nu poti stii pana nu vezi.Si eu am dat examenul.Mai sunt 3 zile pana la afisarea rezultatelor. Sper sa intri unde iti doresti, succes!❤