| iwannabeperfect a întrebat:

Cu ce e bine sa se stearga tabla magnetica alba? ( sa se poata scrie cu markerul apoi pe ea, mi s a intamplat sa incercam o solutie care era lipicioasa) funda*

2 răspunsuri:
| 德尼莎 a răspuns:

Si eu am tabla magnetica la liceu dar noi am mers si am vorbit cu profu de info ca sa ne spuna el cu ce trebuie curățat in prma luna am primit de la secretariat o soluție dupa am cumparat noi nu mai stiu sincer cum se numea dar am sters si cu solutie de geamuri nu il lasa lipicios ( am sters cu sol. De geamuri pentru ca așa ne-au spus cei de la școală)

| gocanoanadiana a răspuns:

Spirt sau sol. de geamuri