| Voronetchi_Mihaela_1973 a întrebat:

Cu ce medie se intra in Velovan pe profilul,, stiinte ale naturii,,?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca te referi la ala din Craiova, ultima medie cu care s-a intrat in anii trecuti a fost in jur 8, 59.
Succes maxim.
Exista posibilitatea sa se schimbe anul asta, la fel cum in fiecare an mediile sunt diferite dar nu cu mult.Deci sa zicem ca trebuie sa ai minim 8, 50 ca sa intri unde vrei tuhappy

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi mediile de admitere la linkul oficial :
http://admitere.edu.ro/Pages/SpecPerLic.aspx?Jud=18&Lic=11165467

Toate cele bune!