| AnaBellas a întrebat:

Cu ce medie se intra la liceul nicolae tonitza? va rooog caut de mult si nu gasesc dau funda!

1 răspuns:
| LauraaBlack a răspuns:

Draga mea AnaBellas,! se stie foarte bine ca dupa examenul de admitere dat la liceu se face o medie intre examen si media de plecare de la scoala generala! Totul e in functie de numarul de locuri! La acest liceu mediile de admitere incep de la 7.50 in sus! Iti doresc sa intrii, deoarece este un liceu foarte bun. Bafta si numai bine>:d