| ruiseg a întrebat:

Cu ce program a fost facut clipul
http://www.youtube.com/watch?v=gaYw1iOtV1o?

Răspuns Câştigător
| Dirigus a răspuns:

Ruiseg, a fost facut cu power point. A facut paginile in power point, le-a inregistrat (video) si a adaugat coloana sonora.

3 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Nu stiu exact ce program a fost folosit, dar poti incercat sa lucrezi in photoshop si paint... apoi pui pozele respective si melodia prin windows movie maker si asa ti-a iesit videoclipul

| ruiseg explică:

Multimoak.partea cu movie maker-ul o stiu mi-as fi dorit sa aflu programul cu care au fost modificate pozele. o sa incerc prin photoscape si photoshop, dar nu cred ca o sa-mi iasa(mersi oricum)winking

| Alocispeptunoi a răspuns:

Photoshop sau photoscapebig grin