| Marius0012 a întrebat:

Cu ce program pot trece foarte rapid de la o secventa la alta intr-un scurt metraj?(dar sa fac imaginea sa se invarta)vreau un raspuns cat mai repede posibil am nevoie urgent funda

Răspuns Câştigător
| Hulya a răspuns:

PhotoStrage Slideshow Producer Professional.
Nu este de editat fotografii happy, ci pentru creearea scurt-metrajelor si editarea videoclipurilor. Succes :].

1 răspuns:
| ZoZoHeart a răspuns:

Salut. Sunt aproape foarte sigura ca programul Ulead Video Studio 9 poate fi pe placul tau. Adica, trebuie totusi sa stii destul de bine sa lucrezi cu asa ceva, e mai greut, dar, poti cauta tutoriale pe net. Mult succes! big grin