| bkmad a întrebat:

Cu ce program pota face efectele unei astfel de poze http://livingmoments.hi5.com/......otoUser.do
dau funda

Răspuns Câştigător
| daiana a răspuns:

Hey
am vorbit cu tipa
sa-ti arat ce mi-a raspuns:

DaianaDrew ‹3 spune:

bine...
ma plistisesc.

imi spui si mie te rog cu ce program ai editat poza de la profil?
e foarte cute love struck

thnx :*

M A L L O W spune:
cu photoscape & photoshop =]]]]

gata, am aflat. :*

3 răspunsuri:
| daiana a răspuns:

Photoshop.

| daiana a răspuns:

Dar daca vrei sa stii exact o pot intreba eu, pentru ca am mai vorbit cu ea pe hi5.batting eyelashes
ce zici?

| Letmehelpyou a răspuns:

Hey, cred ca cu photoshop. Sunt mai multe tipuri de programe cu care poti edita pozele, depinde ce efecte vrei sa le faci. Photoshop e destul de complex, trebuie doar sa stii sa lucrezi in el.