| ElenaZamfi a întrebat:

Cu ce program pun pozele pe cd? funda:*

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Poti incerca si cu Nero, insa poti si fara un program anume. Pui CD-ul gol in unitate, apoi intri in My Computer in :F (apare CD-ul acolo, o sa iti dai seama care este). Apoi pui pozele respective acolo, iar in stanga este un meniu, unde ar trebui sa fie o optiune "Write these files on CD". Dai click acolo, iar apoi urmezi pasii. Stii ca s-au scris pe CD atunci cand CD-ul iese automat din unitate.

| VinnieMmM a răspuns:

Cu programul Nero e ff simplu de fol. daca nu te descurci lasi un mesaj aici si te ajut eu