| Bya_6465 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de Paste?batting eyelashes
o idee?happy
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| metalheart a răspuns:

Nici eu nu stiu dar cand intru in magazine trebuie sa existe ceva care sa-mi sara in ochi deci astept pan asaptamana viitoare sa ma duc la cumparaturi.

4 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Cat mai simplu, cu haine care te reprezinta. Nu vine regina Elisabetha sa te viziteze, deci nu se supara nimeni daca te imbraci intr.o pereche de jeansi s.un tricou.

| lory_8089 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai...dar oricum imbracate cu haine la moda blugi.cat de ingarcati se poate o vesta de blugi cu o camasa...cum iti plke mai mult

| gogaie a răspuns:

Poate găsești aici răspunsul tău http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/