| banu007 a întrebat:

SALL TPU. Cu ce sa ma imbrac de paste?

Răspuns Câştigător
| cryysa a răspuns:

Esti baiat nu? ....Paii incearca ceva coll dar si confortabil..Incearca nuanta de grii si negru ..veii arata bine

7 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Cu haine.

| MyMyutza a răspuns:

Cu haine confortabilebig grin.

| DenisaS23 a răspuns:

Cu ce iti place mai multwinking.

| RLzZ a răspuns:

In mos craciun laughing)

| banu007 explică (pentru RLzZ):

In mos craciun se imbraca tactu milogule

| cryysa a răspuns:

Esti baiat nu? ....Paii incearca ceva cool dar si confortabil..Incearca nuanta de grii si negru ..veii arata bine

| Angel_Andra_1998 a răspuns:

Pai asta depinde si de gusturile tale incearca o pereche de blugi cu turul lasat un tricou gi, iar in piciore poti purta o pereche de bascheti asta depinde si de vreme oricm succes!