| Livia_5463 a întrebat:

nu stiu cu ce sa ma imbrac de revelion
ajutor
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Camzy a răspuns:

Buna! Pai desigur, ceva lejer(pentru. ca vei dansa, te vei distra si te vei simti incomodata in haine stramte), dar in acelasi timp elegant!(este o seara speciala), depinde si daca esti acasa sau mergi undeva.In cazul in care il faci cu familia nu trebuie sa te complici foarte mult, in caz contrar ar trebui sa rascolesti putin prin garderobawinking ti-as recomanda /o rochita (neagra) este foarte eleganta, mereu la moda si sculpteaza foarte bine corpul, de asemenea pune si in evidenta punctele forte, pantofi/botine cu tocul mai inalt si subtire(culori-de preferat~negru/argintiu/gri), accesorii-o pereche de cercei eleganti mai simpluti sunt perfecti! si este suficient:p... Ei bine sper ca te-am ajutat! Pupici:*!

2 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

O rochie si tocuri sau blugi si un top stramt si dragut si tocuri. Nu renunta la tocuri! De preferabil platforme. Acuma depinde si cati ani ai.

| Andr3yCzz a răspuns:

Un costum de blugi sau Blugi si o giaca frumoasa! [+adidasi/bocanci si altele ]