| Catalinblue a întrebat:

Cu ce se poarta bluzele cu anchior? Dar cele cu nasturi? Si ce culori se potrivesc.Dau funda.Multumesc

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Se poarta orice in care iti sta bine big grin

| Mihaela1964 a răspuns:

Simple,cu tricou la baza gatului sub pulover,cu camasa cambrata.
Negrul merge cu orice; albastrul cu alb, galben,portocaliu,rosu,verde(depinde si de nuanta); verdele cu alb,galben,portocaliu,maron, mov; maronul cu galben, bej, portocaliu, verde.Nu pune mai mult de 3 culori pe tine, daca nu esti sigur de combinatie, numai 2.Jeansii se considera neutrii, merg cu orice chiar daca sunt bleumarin.Nu combina dungi cu picouri sau patratele daca nu intelegi bine combinatia.In general ce-i simplu e mai usor de combinat, si mai elegant.