| MZTSNK a întrebat:

Cu ce sucuri pot sa combin Jack Daniels in afara de cola? Și vodka e mai buna cu suc de portocale sau suc de mere roșii?

Răspuns Câştigător
| Victor453 a răspuns:

Whisky și suc de lămâie, bere de ghimbir, cola sau băuturi energizante? Nu, niciodată, în niciun caz! Aceste combinații doar maschează un whisky prost si strica gustul.
Vodka se bea cu o inghititura de Coca Cola, Sprite, bere sau cu suc de rosii

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mie-mi place mai mult cu suc de mere. Dar altii prefera cu suc de portocale deci e o chestie strict de gustul fiecaruia.