| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce va duceti imbracati la scoala?

Răspuns Câştigător
| iStarry a răspuns:

laughing ne obliga sa venim in bluza alba si blugi sau fustalaughing) mai bine respecti regulile decat sa suporti predicile profilor... yawn

10 răspunsuri:
| julyyy a răspuns:

Nimic special

| coxx a răspuns:

Cu haine
ceva lejer si modern. NU fusta tongue
o pereche de jeans si un tricou, o bluza/camasa
funda?

| User a răspuns:

Cu pene de crocozaur.

| Tweetymrrr a răspuns:

Urasc chestia asta,da` trebuie` sa port camasa alba phbbbbt si o cravata cu o insigna whistling
Bine, as minti daca as spune ca nu port si tricouri.Cat despre pantaloni,de obicei pun repede pe mine o pereche de blugi.
In rest,ar mai fi tenesi sau balerinii,geaca si daca am la indemana, poate iau si o bratara, un lantic happy

| Libelle a răspuns:

Pene de crocozaurrolling on the floor

Ma duc ca tot omul in blugi, tricou/bluza si haina. Adidasi sau pantofi depinde de dispozitie si de vreme bineinteles.

| didixdsgregtrh a răspuns:

Bunahappy pai normal.un tricou/un pulover peste mai subtirel.niste pantaloni(negri,roz,mov, albastrii, galbeni) si niste skaterihappy eu asa ma imbrac.

| cryssa a răspuns:

Tricou negru cu camasa albastra deasuprastraight face(uniforma) si cravata pe care nimeni nu o poartalaughing)
blugi si conversi

| Silvia a răspuns:

Cât mai ciudat ca să o enervez pe diriga.

| Crisis a răspuns:

Mereu lejer...
O pereche de blugi gri, un tricou negru [ de obicei imi iau cu formatiile preferate ], un hanorac si vreo 3 lanticuri.

| dydy1 a răspuns:

Cu haine... evident evit uniforma ca ma seaca.