| LuckyboyRO a întrebat:

Va mai duceti imbracati in uniforma la liceu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in Bolintineanu.si daca nu avem uniforma nu ne lasa sa intram in liceu. iar daca o dam jos in incinta acestuia si mergem la ore fara sa o purtam primim absente.
ca sa nu mai spun ca la 10 absente se scade un punct la purtare. CEA MAI GROAZNICA PUSCARIE

1 răspuns:
| NPA a răspuns:

Mda...de marti iar uniformestraight face si la fel ca la LittleM nu ne primeste si daca nu avem ne da afara de la ora si primim si absenta si mustrare de la dirigintestraight face