| Meli2314 a întrebat:

Cu cine mergeti la scoala? Pe voi nu va deranjeaza sa mergeti singuri?

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu,nu ma dernajeaza.Cateodata merg cu varamea, cateodata cu masina cu o colega.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu mă deranjează. La cât de des am fost eu la şcoală în clasa 9-a şi a 10-a nu cred că ar treubi să mă deranjeze.

| KillMePlease a răspuns:

Nu mă deranjează să merg singură. De ce m-ar deranja?
În general vin nişte colegi în faţa blocului meu şi mă aşteaptă...Dar cum eu nu sunt tocmai punctuală, ajung să merg tot singură laughing

| Deaad a răspuns:

Nu,nu ma deranjeaza.

| L1feDRAIN a răspuns:

E de exemplu merg singur la scoala. Nu ma dereanjeaza nici daca altcineva merge cu mine, dar nu ma simt incomod in nici una din situatii.

| BeckhamRZM a răspuns:

Sincer, nu. Chiar nu mai am nicio treabă. Din clasa a 3a tot mă duc singur și n-am nimic. Mă rog, dacă se poate spune singur. Mă întâlnesc de cele mai multe ori cu colegii prin stație la autobuz sau în autobuz când urcă ei, deci nu prea am treabă.

| AnniaAKN a răspuns:

Si când merg si când vin sunt tot singură, când ieșim de la scoală o luăm fiecare în părți diferite, în autobuz nu prea cunosc persoane cu care să schimb mai multe de 2-3 cuvinte, nu pot să zic că mă deranjează, m-am conformat. happy

| Meli2314 explică:

Pe voi*

| Petrica1337 a răspuns:

Ma duce mama cu masina. dar si atunci am parte doar de complimente de genu "ce freza sparta ai"
"-Petrica, o sa avem un vizitator diseara.
-Ce vizitator?
-Frizerul tau" -.-'

| MadaPuf a răspuns:

Nu ma deranjeaza, stau cu castile in urechi tot timpul.

| Tigrutza2003 a răspuns:

Sincer, chiar ma deranjeaza sa merg singura