| Roxana6277 a întrebat:

Cui ii mai plac cartile sau filmele din seria Twilight ( Amurg)? Mie imi plac la nebunie si cartile si filmele de-abia astept Breaking Dawn.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mie imi plac,de cand au aparut filmele,cartile,am spus ca urasc faza cu Twilight,pentru ca toti erau innebuniti dupa asta,dar,acum o luna sora mea a inceput sa citeasca si ea,si am zis sa vad si eu cum e panarama asta, si chiar mi-a placut, in 2 zile am terminat o cartelaughing. acum astept si eu Breaking Dawn love struck

| PrecioussGirl a răspuns:

Si mie imi plac.
si cartile si filmele. love struck

| Roxana6277 explică:

Stiu, eu sunt obsedata de Twilight. am citit toate cele 4 carti intr-o saptamana. Ador de asemenea si cealalata carte celebra a ei 'Gazda'. E fenomenala Stephenie Meyer imi place foarte mult perspectiva si toate ideile ei.

| MilyHarunto a răspuns:

Glumesti?
Le ador:X:X
Cartile le-am citit de doua ori, filmele(primele trei parti)le-am vazut de trei ori fiecare!
Stephanie Meyer e geniala!

| mariacris98 a răspuns:

Si mie imi place. Am citit cartile de trei ori fiecare si filmele le-am vazut de nenumarate ori. Deabea astept sa apara "Twilight Saga Breaking Dawn". Din toate filmele pe care le-am vazut pana cum, nici unul nu mi-a placut asa de mult precum "Twilight". Il ador. Nu exista zi in care sa nu vorbesc ceva despre el.

| MuresanVlad a răspuns:

Mie imi plac cartile! Sunt adevarate capodopere, dar filmul nu prea mult deoarece nu prea respecta anumite lucruri explicate in carti.Dar in fine, am vazut triler-ul de la cinema cu Breaking Down-1st Part, si pare sa fie o "mini-revolutie" in lumea vampirilor. Abia astept sa il vad!