| roksyk a întrebat:

Cui ii place Alexander Rybak si de ce?

8 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Nu pot spune ca imi place Alexander Rybak, dar imi place melodia cu care a castigat Eurovizion-ul anul acesta...

| Roxata a răspuns:

Mie imi place! Canta foarte bine + ca e si dragut`!

| Roxata a răspuns:

Are o voce de admirat.

| mmary a răspuns:

Imi place! imi place pentru melodiile cantate de el, pentru versurile pe care le compune, pentru adevarul si magia care se pot citi printre randurile melodiilor. Pentru inocenta de pe chipul lui, pentru felul lui de a fi, pentru felul lui de lupta in viata... a ajuns unde a ajuns si bravo lui! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare: Ce s-a descoperit in urma eurovisionului de anul acesta in care norvegia (Alexander Rybak) a castigat?
Raspuns: Adolescentele din Europa au un puternic instinct matern laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

QEM, si de ce mi-ati dat stupid, v-ati simtit? Gluma este una foarte reusita sad

| SomethingInTheWay a răspuns:

Mie imi place fiindca are melodii foarte frumoase happy si canta bine live

| anamiley98 a răspuns:

Este dragut si canta destul de bine doar de aia a castigat eurovision in norvegia