| BloodPrison a întrebat:

Cui ii place de adrian tutu? dc?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Mie
si imi place pentru ambitia lui, pentru faptul ca ceea ce face face pentru parintii sai
lucru care cred eu ca ne leaga este muzica (imi place tare mult sa cant)
nu ma refer la o legatura gen,, sunt topita dupa el". nu
imi place firea lui si atat

8 răspunsuri:
| alexcandy999 a răspuns:

Mie pentru ca este un baiat simpatic si m-a impresionat foarte tare cazul lui

| AnneMarri a răspuns:

inainte nu-mi prea placea, dar acum, parca am realizat ca are o voce tare frumoasa

| RoxxuInna a răspuns:

1. E fiarte dragut
2. E din Focsani si eu sunt tot din Focsani
3. Canta super
:*:*:*:*

| ImmortalQueen a răspuns:

Mie happy Pt ca e talentat si dragut.

| ImmortalQueen a răspuns:

Mie happy Pentru ca e talentat si dragut.

| Alinutza06 a răspuns:

Ce intrebare fara sens. Ne place pentru ca are talent

| emosoul a răspuns:

Mie,pentru ca are voce si canta din suflet, deci chiar are talent!

| MirelaMirela a răspuns:

Si mie are talent nu s-a lasat chiar daca-u murit parinti sai si mesejele sunt frumoase siare ambitie toti trebuie sa invetem ceva de la el