| Annutza2Brunetzica a întrebat:

Va place cum canta Adrian Tutu?

Răspuns Câştigător
| callmebeautiful a răspuns:

Daaa

8 răspunsuri:
| annamarya483 a răspuns:

Daaa love struck normal ca-mi place... a meritat din plin sa castige

| SuperMagicSmile a răspuns:

Da am trimis si vot

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Canta? chiar? nu prea cred laughing

| yoana_5239 a răspuns:

Daaaa ff mult love struckxx si cum arata

Răspuns utilizator avertizat
| mirelwshha a răspuns:

Nu pot spune ca imi place foarte mult cum canta, ca e frumos foc si dastea...Cat de cat canta binisor, dragut este, un pic de talent are, nu chiar ca Narcis Iustin Ianau(baiatul ala chiar are voce!), dar ce admir cel mai mult la Adrian Tutu sunt mesajele pe care le transmite prin melodiile pe care le canta, sunt vorbe care chiar iti dau de gandit! Asta e parerea mea! happy

| Puffy26 a răspuns:

Delocbig grin

| lalalalalalalaa a răspuns:

Logik:Xlove struckil ador e cel mai tare