| dydylush a întrebat:

Heii:*, Fetelor va place de Tutu Adrianbatting eyelashes?love struck

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un băiat care viața la maturizat mult prea devreme.
Pa, pa.

| madalyna a răspuns:

Il ador pot sa spun este un baiat extraordinar si doresc mult sa castige el concursul pentru ca el chiar are talent si merita sa castige desi i-a murit parintii el a avut curajul sa mearga mai departe, nu s-a dat batut niciodata si il admir foarte mult.El este unul din putinele persoane care chiar au talent in adevaratul sens al cuvantului si cred ca este o persoana extraordinara din punctul meu de vedere.Eu l-am votat si sper sa castige deoarece el este un exemplu pentru noi toti el a demonstrat tuturor ca "Romanii au talent".

| Pho3nix a răspuns:

Gata cu Justin Bieber?

| pryncesSs a răspuns:

Ill adorrrrrrrrrr love strucklove struck:Xlove strucklove struck:X:X
sperr sa castigee day dreaming
are melodii suupper tari :Xlove struck
si canta frt bine love struck

| pryncesSs a răspuns:

Si e si frumos =p~

| βǿβǿ a răspuns:

Yeahlove struck

ii super scump
love struck

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Ai ai :X:Xii dragut si, si canta bine :X

| delia_9230 a răspuns:

Daaa adica arata foarte bine si e dragut si sa nu mai vb e vocea lui
cum a spus ANDRA:'tu vei vii un Eminem al Romaniei'
chiar imi pare rau pentru ca nu are parinti stiu cum e dar e un exemplu demn de urmat fiindca a cazut dar s-a ridicat si a mers mai departe

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

Mie imi place de el