| darielle a întrebat:

Va place de Tutu Adrian?

Răspuns Câştigător
| helpu a răspuns:

Da. Canta foarte fain. Si versurile sunt faine. Dar e nasol ca e orfan straight face

6 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Daaaaa Adrian e superlove struck canta asa de bineee, e frumosss foc:X si are un talent de nedescris.
Il sustin si sper sa castige pentru ca o merita mai bine decat oricinesad:X

| andragrigoras2000 a răspuns:

Imi place foarte mlt de el.are un talent deosebithappym-a impresionat drama prin care a trecut.desi a trecut printr-o mare tragedie este mai mereu vesel.happyil adorrrlove struck

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa>big grin

| Damasc a răspuns:

Indeajuns cat sa vomit pe el si pe voi de altfel.

| coolgirl97 a răspuns:

Azi o sa cante intra primul in concurs

| andreea_1503 a răspuns:

Da