| aleksdR a întrebat:

Va place adrian tutu?

Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

Bună.
Da,intr-devăr imi place mult.Mai ales melodia sunt roman deci pot. Păcat că unii oamenii, au incercat să-l descurajeze dar după cum ați văzut el a câștigatâ
Bravo Țuțu!

10 răspunsuri:
| ContDOARdeINTREBARI a răspuns:

Da,e super tare baiatu...dar nu e chiar talent ce face el.narcis are o voce superba nu toti pot canta asa.adrian a castigat ca l.aau votat multe fete...

| Cineva3 a răspuns:

Normal ca imi place il Iubesc mult! Mie mi se pare ca e cel mai tare:*:*:*big grinbig grinbig grin

| Ana01_6575 a răspuns:

Da imi place foarte mult!

| ReasonForL0vex3 a răspuns:

Da! Este foarte talentat. Si povestea lui m'a impresionat foarte mult. happy

| EojiKumnE a răspuns:

Daaa imi place ff mult :X:X:X

| JoinTu a răspuns:

Da 100%.

| oompaloompa a răspuns:

Bai,cum sa spun imi place ce a cantat dar nu cred ca ar fi meritat sa castige pentru ca nu a facut mare lucru trebuiau sa castige Balance, Cosmin Agache, Narcis Iustin Ianau

| JOJO19 a răspuns:

Daaaaa: x
canta supeeer!

| yoyosimi a răspuns:

Dap a fost ceva frumos ca a castigat romanii au talent

| cosdor a răspuns:

Dalove struck canta super