| kittiecat a întrebat:

Cui ii place justin bieber? ce credeti ar fi sanse sa vina in Romania?

Răspuns Câştigător
| CrissDot a răspuns:

Nu prea imi place, dar va veni pentru copii orfani...deci va veni

4 răspunsuri:
| timewaster a răspuns:

1.nu-mi place.
2. sper sa ia o caramida in cap cum a luat si sticla la americani.

| CrissDot a răspuns:

Chesia e ca el nu va veni pentru concert aici ci pentru copii orfani de fapt nu stiu dar nu cred ca va avea un concert

| kittiecat explică:

Eu il ador pe Jb, nu stiu dc aveti o parere asa de proasta despre el...eu sper sa vina in Romania si saa ajung la concert day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vine, avem sanse sai spargem mutra xD