| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place LaLa BaNd?

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Tie

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! e un proiect furat dupa RBD..nu imi place si nici dupa RBD nu am oftat..nu imi plac acesti copii care se joaca cu dragostea si prea tinerei pentru scenele pe care le fac.cel putin Cristina Ciobanas care abia a implinit 15 ani, am vazut o singura data la tv ca era in niste ipostaze, de te doare capu.dar asta e tineretu si regizorul...nu mai zic...dar nu am nimic impotriva celor care ii asculta si ii indragesc!
O zi buna!

| Thunderstruck a răspuns:

O trupa de copii idioti care habar n-au cum e sa muncesti.

| DnBSniper a răspuns:

Laba band, e o mizerie despre copii de bani gata care isi traiesc "dramele lor" de 5 lei. Gtfo... Viata si ROMANIA reala e total diferita.

| alliyn13 a răspuns:

Nici mie sant niste copii rasfatati si increzuti care se prefac si se dau in stamba la TV

| kbej a răspuns:

Mie nulaughing

| KM3 a răspuns:

Mie nu...sunt doar niste increzuti care nu stiu de fapt ce e greutatea vietii, sunt altii care au muncit dublu ca sa ajunga ce au ajuns ei, deci ei hop doamne sa imi fac o trupa, ca doar deja suntem cunoscuti...trebuie sa fac o pagina de facebook numita anti lala band laughing