| TwEEty_9286 a întrebat:

Cui ii place si cui nu ii place serialul Nini de pe disney chennel?[argumentai]funda:X

Răspuns Câştigător
| Lucaci a răspuns:

Sa imi placa...Il ador! Cel mai mult Nini cu Tomas cea mai buna pereche si Lola cu Martin super combinatie nu ma pot dezlipi deloc de serialul acesta.CHIAR AM VAZUT SI SFARSITUL Tomas se casatoreste cu Nini doar ca Victor o descoperaq in ziua nuntii si ea fuge apoi Tomas se duce dupa ea si o iarta apoi se casatoresc din nou.Se fac si perechi ciudate ca de exemplu bunicul lui Nini cu Lupe, Lola cu Martin(evident), Horatio cu femeia aia cu haina maro pe ea si cu fluierul in gura ca si in episoadele trecute s-a vazut ca ii facea cu ochiul... ce sa mai zic doar sper ca este de ajuns ce am spus si mai sper sa primesc si o fundita micuta si dragutahappy

2 răspunsuri:
| PixieTrixie a răspuns:

Buna! :*
Nu pot spune neaparat ca imi place, dar ma amuza. Asta stiu sigur.

E adevarat, e o telenovala adaptata copiilor, dar unele momente sunt chiar penibile. rolling on the floor

Si e si putin exagerata Nini, cum se prostete pe acolo etc.

Oricum, daca vrei sa te amuzi ti-o recomandwinking

Asta-i parerea mea,
Ioa. big hug

| Ca7u7z a răspuns:

Deci nini e foarte tare, in plus l-am vazut de la inceput.
Mai ales ca ea si "cheliosul cu par" sunt indragostiti unul de celalalt, iar aseara sau si asrutat!
E foarte tare serialul