| andreybooss a întrebat:

Cui nu-i place fotbalul?

Răspuns Câştigător
| Cristiano_4083 a răspuns:

Mie unul imi place

29 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie nu imi place happyChear deloc.

cami
| cami a răspuns:

Mie! mie! mie! mie! thumbs up big grin

| inna a răspuns:

Ador fotbalul tongue.

| JackieSue a răspuns:

Pai mie imi place fotbalul.
Dar nu-mi plac echipele romanestraight face.

| Mwhahahaa a răspuns:

I like big grin
Sa joc... happy
Asa sunt eu mai rebela de fellaughing
Uneori plec cu prietenii la teren sa jucam love struck
ador fotbalul :X
dar mai sunt mai multe sporturi pe care le aplic si ma incanta fiecare-n felul lor happy

| hândel a răspuns:

Mie nu-mi place fotbalul.

| St!L a răspuns:

Dinamo e cea mai tare!laughing

| crisS a răspuns:

EO una nu pot spune ca ador footbalul! Dar iubesc :X:X:X:X fotbalisti(cristiano ronaldhiro HOT)

| lia a răspuns:

Fetelor nu le place footbalul, in generalhee hee
Si stii de ce? Pentru ca toti baietii au o scuza: "merg la football cu baietii". Si daca vine in 5 ore inseamna ca te iubeste rolling on the floor

| ellene a răspuns:

Nici mie nu-mi place tongue

| cioco1tweety a răspuns:

Bleah. mie nu-mi place chiar deloc.(ps.gusturile nu se discutabig grin)

| DMV a răspuns:

Mie. Nu ca si sport, ci pentru ceea ce implica. Prefer sa joc baschet si sa ma uit la tenis.

| DMV a răspuns:

Cred ca daca intrebai "Caror fete le place fotbalul?" ar fi fost mai interesant.

| DMV a răspuns:

In sfarsit o fata sincera happy

| selef a răspuns:

Mie.

| hashe86 a răspuns:

Mie
sunt alte sporturi mult mai atractive si mai interesante.
si mai ales nu mi plac scandalurile care il insotesc.

| RossSaid a răspuns:

De obicei fetelorwinking. Dar exista si exceptii laughing

| zeeeeeex a răspuns:

Eu nu il agreez... Apreciez munca fiecaruia din teren dar acum fotbalul nu se mai joaca pentru placerea de a o face pentru ca pana la urma asta e rolul unui joc... sa te faca sa te simti bine... Banul la materializat!

| Lary a răspuns:

Mie.

Răspuns utilizator avertizat
| Elena97M a răspuns:

Bleacks... nu-mi place... alteleeee

| bubukid a răspuns:

Mie imi plac fotbalisti mai mult ca fotbalul laughing

| alma a răspuns:

Nici mie

| aina a răspuns:

Mie nu-mi place fotbalul:-&...nici macar nu stiu cati sunt in echipawinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie.Deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare!
Eu am fost un inrait jucator la fotbal, da' odata am avut un accident din cauza lui inkt a trebuit sa apara o interventzie chirurgicala, urmata de saptamani de stat in pat si dureri groaznice...
Acum nu-mi mai place sa joc fotbal, prefer sa joc voley masculin si tenis, da' imi place in continuare sa ma uit la meciuri...
O zi buna!

| Bianca2000bianca2000 a răspuns:

Ador fotbalul, chiar dacă sunt fată?

| andreea_3414 a răspuns:

Mie imi placetonguetonguetongueador fotbalul