| biancutza96 a întrebat:

Cum a fost prima voastra zi de liceu? ati asteptat-o? vi s-a parut ca s-a schimbat ceva in viata voastra?

2 răspunsuri:
| gyovany95 a răspuns:

laughing...grea itrebarelaughing. Eu am asteptat primul an de liceu si sincer eram ft fericit ca trece timpu' ...si a incepu si nu am ideee cand a trecut a IX a. E fain. Merita sa astepti\dancing

| underground05 a răspuns:

Prima zi de liceu de obicei este privita din vacanta ca fiind,, sfarsitul lumii'daca esti mai pesimist dar stai linistita totul va fi ok nu, ti fa griji! si oricum orice inceput e greu pup