| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost Scoala Alfel?winking

Răspuns Câştigător
| DDaNyyy a răspuns:

Scoal altfel. a fost frumoasa..mai misto..nu se fac ore in primul rand si in al doilea distractie multa, faci multe iesiri cu clasa la gradina zoo pompieri jandarmi drumetii teatru fim etc, deastea..in 2 cuvine : e fumos.

10 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu mai sunt la şcoală, dar din câte am auzit, nu este tocmai o idee bună.
Am văzut că mulţi elevi preferau vacanţa, nu "Şcoala Altfel". Plus de asta, mulţi au fugit sau nu s-au dus deloc.
În concluzie, e o idee care încurajează lenea.

| Alyra a răspuns:

Naşpa. Mi se pare o prostie. straight face

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cam plictisitor...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Misto.Am stat la sah si am facut 1/5 puncte iar 2 din clasa mea or luat premiul 2 si 3 (table de sah de linoleum). Deci mistolaughing

| mat31new a răspuns:

Este o idee foarte proasta "scoala altfel". daca tot nu au vrut sa dea vacanta ar fi trebuit sa faca niste activitati practice care sa ajute pe vitor, de exemplu; sa-i duca la o fabrica si sa le arate cum functioneaza masinariile, cum se comunica cu clientii, astfel elevii sa se acomodeze cu munca.

| asdfghjkll a răspuns:

Genial

| IuliiMarie a răspuns:

Este foarte tare noi am facut excursii, intreceri, si neam uitat la film! succes si tie!

| IuliiMarie a răspuns:

Este forte super! vei face excursii picnic si multe altele iti urez succes!

| angel137 a răspuns:

Sincer...foarte plictisitor am inghetat de frig pentru ca diriga ne-a dus la picnic sad
Dar maine am sanse sa fie mai rau decat azi...
La tine cum a fost?winking

| nXl a răspuns:

Noi avem liber toata saptamana, e belea.