| NAdrian a întrebat:

Cum a-ti vrea sa va petreceti sarbatorile cu prietenii sau cu rudele?

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cu toti pe care ii iubesc!
La gramadabatting eyelashes

| RoxAnana a răspuns:

Prieteniibig grin

| ZoZoHeart a răspuns:

Prietenii si ma rgo rudele ca suntem in familiewinking pentru ca am prieteni apropiatiwinking laughing (ma rog cu o fata suntem CMBPPT adica cele mai bune prietene pentru totdeauna) si cu ea as vrea sa ma joc etc.
Cu prietenii e mai funnywinking e mai multa distractie si desfasori activiati amuzante laughingwinking rudele ba n-au chef ba sunt obosite... stii la ce ma refer :L surprise
pupic

| Shinen a răspuns:

Buna!
Cu amandoua. Si rudele, cat si prietenii sunt foarte importanti pentru mine.

Pa-pa!

| NAdrian explică:

Eu nu cu rudele, in familielaughing

| ellyshor94 a răspuns:

Cu prieteniibatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes

| cornelia_9446 a răspuns:

Prietenii\dancing

| Iustina17 a răspuns:

Cu rudele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu rudele.