| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaptez o tinuta de scoala. camasa alba, blugi negri. skateri laughing sa fie ceva mai nonconformist? am 17 ani, sunt fatalaughing ca sa nu fie neclaritati.
Merci :*

3 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

O poti face mai noconformista adaugand accesorii. DE exemplu poti pune o curea mai interesanta si poti baga camasa in pantaloni. Poti sa porti niste cercei mai altfel bratari mari si esarfe, care se poarta foarte mult in ultima perioada. Se mai poarte si brosele si iti poti face brose singura cautand cateva modele pe net. AStefel ai o brosa originala cu bai puti. Mult succes.

| Gexu a răspuns:

Folosind multe insigne cu texte" emo" si nu numai... o fraza mai ciudata daca iti permit conducatorii scolii etc.happy da-ti drumu la creativitatehappy bye:*

| FilipSkate a răspuns:

Daca ai un bust generos, i-ati o camasa pe corp, inchide-te la nasturi in afara de ultimul, poarta si o cravatica mica rosie, o sa iti dea un stil mai old school, niste blugi inalti negri si stramti, o pereche de shouzi calumea si asta e tot big grin(ingeneral baieti care nu sunt disperati dupa sex cand vad un bust acoperit au un interes mult mai mare pentru fata respectiva decat daca deja se vad jumate din sani...credemabig grin)