| theend a întrebat:

Cum adica ma soarbe din priviri?

Răspuns Câştigător
| Wannabe_3032 a răspuns:

Expresia "a soarbe din priviri" inseamna ca cineva te iubeste... bine, acum multi cretinozauri folosesc expresia asta pentru a vedea lumea ca ei sunt baieti culti si intelecuali.Aceasta expresie inseamna ca cineva e cu capul in nori, e indragostit nebuneste de tine, numai la tine se gandeste.Cum sa-ti spun.E ca un fle de dragoste la prima vedere, dupa numai la acea persoana privesti.Acum depinde, daca te-as cunoaste pe tine si pe respectiva/respectivul ti-as spune despre ce e vorba.Te astept cu fundita

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Adica nu isi ia ochii de pe tinelove struck te analizeaza, te place, te adoralove struck

| DracusorImpielitat a răspuns:

A soarbe din priviri inseamna a privi isistent, fara sa scape vreun detaliu.