| Lariii a întrebat:

Cum aflu, toti ceilanti colegi, pe care ii voi avea la liceu,[lista clasei]?

Răspuns Câştigător
| dyannee a răspuns:

Intrii pe http://admitere.edu.ro/2010/,apoi dai la judetul tau, cauti numele tau, dai la liceul tau si vezi la codul pe care il are, dai click acolo si iti apare toata lista cu toti care au intrat la liceul respectiv si la profilul respectiv;)!

3 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna.Intri pe edu.ro, pe admitere.Pa,pa

| happy_7964 a răspuns:

Te duci la liceu ca probabil ca s-au afisat listele cu clasele sau intri pe www.admitere.edu.ro, te duci la numele tau si dai click pe profilul la care ai intrat( de ex: liceul x profil mate-info) si o sa iti arate toti cei care au intrat la profilul respectiv din liceul respectiv.

| virusz a răspuns:

Intri pe pagina de admitere a ministerului (acolo unde te-ai uitat la ce liceu ai intrat) si in lista aia care esti tu sunt si colegii tai.