| lera_4671 a întrebat:

Cum ai putea sa organizezi o petrecere in pijama?

5 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Păi simplu.Cu multe perne, papucei de casă, pături, multă mâncare şi băutură, reviste, lacuri de unghii, instrumente de aranjat părul şi nici un ceas prin casă vizibil (Adică hello! E o petrecere, nu trebuie să stai să te uiţi la ceas, trebuie să te distrezi, indiferent că ai cearcăne şi deja a trecut ora 4.00.Hopaa,iar vorbim de timp. Dă-l dracu' big grin hai să ne distrăm!) şi multă muzică, popcorn cât cuprinde, un TV şi pijamalee! Şi fără băieţi, pentru că strică treaba laughing :-X Deci, vrei să te distrezi? Uită de timp! :* funditsssă?love struck

| alonet a răspuns:

Pai te intelegi cu cele mai bune prietene ale tale, de preferat evita pe acelea la care le place de acelasi baiat ca si tie, si daca sunteti fete, clar ca ve-ti sti face ceva clatite pop corn sau alte chesti de ale guri in timp ce va uitati la un film de fete, important e sa nu afle baieti de acea petrecere... strica totul happy

| Atotstiutorul a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de pijamale

| AiDuTzA a răspuns:

Inviti fete(cat mai multebig grin), multa mancare(popcorn, pizza, clatite, cartofi prajiti etc... ce va place voua), de rontait(alune, pufuleti, sticksuri, seminte, ciocolata, popcorn covrigei etc), puteti sa va machiati, karaoke, ascultati muzica, dansati, va prefaceti ca sunteti vedete(Hannah Montanaaalaughing), barfiti(cum numai fetele stiusmug), vorbiti despre baieti:X, va uitati in reviste, pe mes(de preferat sa participe tot poporulwinkinglaughing)va faceti unghiilehappy(modele faineee:X:Xkiss), va jucati remi, nu te supara frate, adevar sau provocare, sticluta, carti, zaruri, tablete etc...va cunoasteti mai binebig grin, va spuneti secrete(asta e bine daca sunteti mai putine si sunteti cele mai bune prietene:X)faceti pozeeb-), bataie cu pernebatting eyelashes, va uitati pe net, spuneti bancuri, VA DISTRATI LA MAXIMUM:X:X:X si multe altelehappy, iar apoi la nani cu voi(de preferat cat mai tarziuuuu:X:Xbig grinbig grin)i-)i-)

| valeriaJB a răspuns:

Pai invita cit mai multe prietene! in aceasta petrecere va trebuie bauturi dar nu am invedeere alcoolice! nici un caz! apoi pop corn{floricele}inghetata si veselie! puteti sa VA JUCATI SA VA machiati una pe alta! sa va batwti cu perne! sa va intelegeti bine sa vorbiti toate una cu alta poate si despre baieti! sau despre cosmetica despre o revista de machiere sau imbracaminte! cred ca te va ajuta!