| Gheraru1234567890 a întrebat:

Cum ar arata un cartier in care locuiesc toate rudele tale? Si vecini normali, nu doar rude, dar acolo sa ai toti verisorii, bunicii, unchii, etc.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie chiar mi-ar plăcea, sincer

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pustiu ca am o familie extrem de mica.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

M-ar deranja atâta înghesuială.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-ar vorbi italiana si am sta in baraci, daca s-ar intampla asa ceva.
Dar din fericire, rudele mele au reusit in viata, nu e nevoie sa mergem "ciorchine" nicaieri, si avem suficient loc intre noi, incat sa putem respira.

| Catrice a răspuns:

Ca in filmele despre apocalipsa.

| Yee a răspuns:

Ar fi cam acelasi lucru cu un cartier normal, mie asa mi-se pare. Cateodata pisma sau vrasmasia se petrece si intre rude ca in cazul unor straini. Singura diferenta ar fi ca la evenimentele cum ar fi nunti, botezuri, inmormantari, ar veni foarte multa lume, fiindca de obicei rudele se supara cel mai rau cand nu sunt invitate si mai e si acel obicei cu "datoria" veniri la nunta sau la botez.

A da, si partea cea mai rea ar fi ca nu poti sa injuri pe absoult nimeni de acolo de neam.