| Antoniaaa25 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu prietenul meu cand este indiferent cu mine?

Răspuns Câştigător
| PsiholoagaTa a răspuns:

Trebuie il accepti asa cum este. toti oamenii au probleme, lucruri pe cap. Discuta cu el si spune i ca nu trebuie sa fie indiferent cu tine. si daca are probleme, un prieten cand este cu iubita lui trebuie sa uite de toate. cand e suparat, intalneste-te cu el intr-un loc romantic. spune i sa iti desluseasca toate probleme, ajuta-l, fa-i ceva bun de mancare si fi dragalasa cu el. sa NU CUMVA SA IL IMITI. nu fi si tu indiferenta daca el e. e doar o senzatie de a ta. astfel vei inrautatii lucrurile... funda?

1 răspuns:
| klumea a răspuns:

Sex