| Daria a întrebat:

Cum arata programul vostru zilnic(din vacanta de vara, normalhee hee)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex, drugs and rock`n`roll toată ziua.
Poate vrei să îți arăt și viitorul jurnal...

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Trezirea - 10
10:30-23:30 : Oscilez intre PC, recapitulare pentru examen si alte lucruri de zi cu zi laughing
E suficient?

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai de obicei in vacanta ma trezeam pe la 10-11
ma uitam la tv si dupa evident ma punea mama sa fac ceva oh go on
dupa ce terminam mai ieseam cu cateva colege
vara trecuta de exemplu am dormit mult o o prietena si ea la mine si mergeam la ea
spre seara ma intorc acasa si mai stau pe internet.
nu fac lucruri speciale, depinde de zi si de persoanele cu care ma intalnesc.
tu?

| Grimalkin a răspuns:

Citesc, ies pe afara, cant la chitara, ma uit la filme, pictez. chestii de-astea happy

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ora 14:00 fix si câteva secunde,
sunt treaz de cinci minute.
mă adun de pe jos,
mă uit in jur,
mă fac că-njur;
ma uit in gol,
e cam nasol.
in frigider, e gol.
peste tot e pustiu,
mă pun la pisiu.
se face seară,
e cam nasoală.
ma așez in pat si stiu,
ca nu ăsta-m vrut sa fiu. [-x
nEtt addicted! sau mai bine zis
TPU addicted!

p.s: pisiu=pc :d

| king4aday a răspuns:

Trezire - dus - masa - citit - muzica - masa - skate/muzica/intalnire cu prietenii/concert/cinema - masa - dus - film/PC/ - somn adanc si meritat. laughing

| ddeeapisicuta a răspuns:

Buna,pai ma trezesc 9-10-11 )dupa imi aduce bunica mancarea la pat dupa ies pe afara amiaza stau in casa imi gasesc preocupatie la TV citesc (da nu prea)ma joc pe play station... dupa seara ies afara pana noaptea 11-12-1...asta este un program la tara
daca sunt la oras ma trezesc cam la fel manac merg la plaja vin de lla plaja intru pe mess pe facebook pe TPU. dupa sseara ies afara cu prietenii sau cu familia la o pizza seara vin intru pe mess dupa merg la TV dupa ma culc

| unknownn a răspuns:

Depinde ce program...deobicei programez in c++ dar mai merge si un visual basic cateodata

| alexsoare a răspuns:

Ma trezesc la 10.
Mananc la 11:30.
Pana la 2 ma pregatesc de ziua de azi.
Manac la 3.
Ma intorc acasa de la verisoara mea la 6:30.
Se serveste cina.
Pana la 9 ma uit la un fim.
Jumatate de ora inainte de culcare sunt pe TPU raspunzandu-ti tie la intrebare.
Ma bag in pat si incep sa ma gandesc daca ti-am dat respunsul.
La 11 se sting luminile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flexibil. Momentan ma trezesc pe la 10-11, ma duc la baie, scot mancarea din frigider, aprind calculatorul, ma mai uit la un film in timp ce mananc, mai joc un meci de DotA. In curand cred ca am sa ma duc la un control ( sau mai multe ), analize, probabil sa fac 2 operatii pe care le-am amanat de prea mult timp, apoi restul verii probabil ca va fi la fel ca acum, adaugand meditatii la matematica. Prin august ma voi duce sa dau corigenta si cam asta cred ca o sa fie desi sper din suflet sa nu petrec si vara asta la fel de monoton ca ultimele doua.