| PopoviciAlx a întrebat:

Cum as putea face ca un videoclip de 60 de minute sa ruleze in 10 minute, mergand mai repede? Si sa si pun muzica pe acel video. Daca se face in movie maker spuneti'mi cum. ca am programul. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bodysun a răspuns:

Nu poti cu movie maker... descarca vegas 7.0b. Pui videoclipul, mai jos pui melodia si pe videoclip dai click dreapta, si apoi set velocity si o sa iti apara o linie orizontala pe videoclip, o ridici mai sus (cu cat mai sus cu atat mai repede ruleaza videoclipul) apoi dai file>render as> iti alegi formatul pe care vrei sa il aiba videoul si dai next si astepti. Aici e un videoclip slowmotion / fastmotion facut de mine cu vegas 7.0b http://www.youtube.com/watch?v=r6LQSUYmBgI. salut!

1 răspuns:
| BogdanToretto a răspuns:

Se poate si in movie maker dar ai nev de niste codec-uri.