| Ola43 a întrebat:

Cum as putea modifica claritatea unei poze? se vede putin neclara si vreau sa se faca putin mai clara. cu ce program as putea face asta (fara photoshop)?

4 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu PicMonkey on Facebook. Scrii aşa pe google şi îţi va apărea programul, după aceea te loghezi pe facebook, încarci fotografia şi o modifici cum vrei. Pentru detalii (în caz că nu te descurci) un mesaj pe privat. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Corel, lucrul asta este posibil.Are un efect menit sa imbunatateasca semnificativ claritatea unei fotografii.Eu lucrez cu el de mult timp si sunt extrem de multumita. Daca ai nevoie de ajutor, cauta-ma la mikkydejo@yahoo.com.Nu stiu de ce toata lumea vine cu toate junk-urile, gen Photoscape, ai nevoie de un soft, nu de un programel, pentru asta.

Succes!