| Alina_7937 a întrebat:

Cum as putea pune parola la un folder? Am Windows xp

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca poti dar e putin complicat. Trebuie sa intri pe undeva la arhiva - set pass, ma rog e mai complicat. Daca chiar vrei sa parolezi contacteaza`ma la id : florentina.andra

| PataOarbă a răspuns:

Nu prea se poate decat cu anumite programe. Cel mai bun este Flder Locker... dar nu este free, iar daca il folosesti cu crack, trebuie cumva sa blochezi accesul sau la internet. FOlder Locker iti permite sa pui fisierele tale intr-un fel de seif, protejat de o parola. Fisierele vor fi criptate intr-o arhiva, pe care mi se pare ca o poti ascunde (nu sunt sigur ca ii poti modifica atributele).