| AlynnaOanna a întrebat:

Cum as putea sa-i dau de inteles unui baiat ca-l plac?big grin
Nu vreau s-aud:-fi tu insatzi;-fi doolche cu el; ati innebunit toate? etc...
Fundoi!love struck

1 răspuns:
| TeoPT a răspuns:

Mai duceți-vă naibii cu întrebările astea gen "nu vreau s-aud."

Voi refuzați să cunoașteți adevărul. Ce vrei să ți se spună? Crezi că face cineva vrăji pe aici să te învețe? Fii dulce cu el, stai pe lângă el, fii tu însăți, pur și simplu spune-i că îl placi și vezi ce se întâmplă. Nu poți obliga pe cineva să te placă, trebuie să fii tu însăți.

Și mai scutiți-mă de frazele cu nu vreau s-aud. Ba vrei, că ăsta e adevărul.

Looser.

Baftă