| Umbrelutsa a întrebat:

Ce fac daca un baiat ma place dar eu nu-l plac? E innebunit dupa mine dar eu nu! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e!
Daca il bagi in seama crede ca il placivsi tu, ca obsesia il afecteaza.
Daca il ignori, aolo surprise, face mai rau!
Vb cu el si explica-i ca e vorba doar de atractie fizica din partea lui si daca ati fi impreuna s'ar termina repede si urat, si arvfi mai bine sa fiti amici.

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Asa patesc si eu cu unul, ma disperaaa at wits' end de fiecare data cand ma vede pe mess, imi zice daca vreau sa fiu cu el daca iesim sa ne plimbam, ce cicalitor e omu`. i-am zis ca nu, nu stiu de cate ori si tot zice aceleasi lucruri.

Refuza-l si eu fac la fel, eu cred ca am sa-i dau ignore ca e prea... tipu`! Se tin atat dupa noi, de parca nu mai sunt fete laughing

| AnaisC a răspuns:

Fa-l gelos. Fliltreaza cu altii si fa-l s ainnebuneasca de gelozie, ca daca o sa vada ca dupa ce ca nu-l placi, il mai si "inseli", te mai dai si la altu...sigur o sa se sature sa stea dupa tine...

| kiss1 a răspuns:

Trebuie sa-i zici asta in fata, fii sincera cu el iar daca va fi un baiat inteligent si istet va intelege ca trebuie sa-ti dea putin spatiu.Mult succes.

| Shinen a răspuns:

Ignora-l .

| imyourdestiny2 a răspuns:

Spune-i ca nu`ti place de el.sau ca ai prieten.sa te lase in pace.

baftalaughing*::*: