| paulikeEe a întrebat:

Cum as putea sa intru in vorba cu o fata? adica ma refer ce subiecte?

Răspuns Câştigător
| Băscuţă a răspuns:

Caută puncte comune...nu ştiu, muzică filme. Nu exagera şi nu te da mare macho man. Şi nu încerca să intri în subiecte de-ale fetelor, ca machiaj sau cumpărături. Astfel rişti să fii cel mai bun prieten, cel care ajută cu cumpărăturile. Dacă ai mai auzit e foarte cunoscut fenomenul pe internet-Friendzone

1 răspuns:
| Hash001 a răspuns:

Ce face, o intrebi ce face, dupa aia poate o intrebi ce face, ce face ce face face face ecaf ecaf! EC AF etc cte SAMD