| sweetmih a întrebat:

Cum as putea sa-mi ridic moralul dupa ce am luat din clasa a V-a o mentiune... sad

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Distreaza-te cu prietenii si vei uita de probleme! Sau asculta o melodie care stii ca te relaxeaza. Propune-ti un plan de a invata mai bine pentru la anul happy.

| MaryLoveAnime a răspuns:

Keep calm laughing si eu am luat mentiune in a Va si nu mi-a parut rau. O sa-ti para rau daca nu iei si in anii urmatori macar atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu... vine vacanta si e vara si e super. nu ai pierdut nimic daca ai luat o mentiune. fericirea ta sta intr-o bucata de hartie? lol. gandeste ca anul urmator poti sa ajungi la NASA daca asta iti doresti. http://www.youtube.com/watch?v=enuda5RfhcY i really like this song.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca o inghetata

| victorandrei a răspuns:

In vacanta uiti repedebig grin stai linistit

| Smiiiley a răspuns:

Heii:*!
Lass`..pana la urma unii nu iau nici macar mentiuneoh go on!

| Anerol a răspuns:

Gandeste-te ca vei invata mai mult pe viitor.

| Swe3tGirl a răspuns:

Ai putea sa te gandesti ca la anul o sa te straduiesti sa inveti mai bine.

| vLd94 a răspuns:

Stai chillean mane o sa te obisnuiesti pe parcurswinking

| patoo a răspuns:

E normal sa-ti para rau...ca in clasele I-IV banuiesc ca erai invatat numai cu premiul I, nu trebuie sa te descurajezi, probabil sunt prea multi tocilari in clasa la tine.....keep calm si be palinca laughing